logo_bassam

سید علی محمدی /مردم در مواجهه با مشکلات به چند دسته تقسیم می شوند. قیمتها با شیب ملایم و بدون در نظر گرفتن ظرفیت و دلیل منطقی بالا می روند. کسانی که خودشان را “صاحب این نهضت” می دانند هیچ صدایی از خودشان بروز نمی دهند و این “سکوت مرگبار” در نزد مردم “رضایت از گرانی” تعبیر می شود، چرا که اگر به همان اندازه که از شل حجابی، نگران و غضب ناک می شدند، برای گرانی هم نگران می بودند، باید شاهد تجمع های خود جوش در تمام شهر ها می بودیم. آن اتحادی که در بیش از 700 تریبون هفتگی در مذمت دوچرخه سواری هست اگر در مذمت گرانی های اسلامی!!!!!! و #مرگ_نظارت_واقعی می بود الان باید هیچ گران فروشی را در شهر نمی دیدید در کوه و کمر نیز هم.
این نشان از آن دارد که شعار رفع تنگی معیشت و مبارزه با فساد و گرانی لقلقه ای بیش نیست و تنها از عاملان این اعمال زشت بر می آید برای صحنه سازی و بعد هم ناتوان نشان دادن مسئولین از برخورد مقتضی و در انتها هم نخود نخود هر که رود خانه ی خود .
این گونه رفتار در هیچ جای دنیا و در هیچ کتاب و مکتب آسمانی نه مملکت داری خوانده می شود نه کشور داری و نه مردم داری.
هر روز یا خبر قتل بخاطر وضع تاسف بار معیشت به گوش می رسد یا خبر خودکشی از دست قیمتهای قاتل ……..
معلوم شد که نام دولت اگر #مر+دمی باشد و نام مجلس اگر #ان_قلابی باشد باز هم بختیارها بی اختیارند و شاخه ی ایران از قسمت مردم بی پناهش می شکند.
* نمی توانید کار کنید جمع کنید بروید *
سید علی محمدیثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =