logo_bassam

دومین نمایشگاه اشتغال و توسعه کار آفرین استان قم با هدف حمایت از بانوان تولید کننده استان قم 6بهمن الی 10 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های قم برگزار می شود.
مرتضی باقری مدیر عامل موسسه فروغ اندیشه غدیر مجری این نمایشگاه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: در این نمایشگاه از 250 بانوی تولید کننده در 30 رسته شغلی دعوت شده است که در 120 غرفه تولیدات خود را عرضه می کنند.
وی بر گزاری کارگاه های آموزشی و همایش را از جمله ویژگی های این نمایشگاه عنوان وتصریح کرد: ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، استانداری.،شهرداری، فرمانداری، کمیته امداد، بهزیستی و سایر ارگان ها که به نوعی متولی اشتغالزایی بانوان هستند د.ر برگزاری این نمایشگاه مشارکت کرده اند.

باقری حمایت از اشتغال های خانگی را مهم دانست و افزود: در موضوع اشتغال و کار آفرینی تاکید ما بر مشاغل خانگی است واین نمایشگاه فرصت مناسبی است تا تولید کنندگان بتوانند با فرایند اتصال به بازار آشنا شوند و تولیدات خود را به فروش برسانند.

باقری گفت: پوشاک، مواد غذایی، زیور آلات، مصنوعات چوبی از جمله تولیداتی هستند که در این نمایشگاه عرضه می شود.

گفتنی است فروغ اندیشه غدیر اولین موسسه ای در استان قم است که با دارا بودن بانک اطلاعاتی جامع از بانوان تولید کننده استان اقدام به برگزاری این نمایشگاه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =