logo_bassam

نامه وارده

چندی است که مطلع شدیم سیاست های اتخاذی بانک خصوصی در حق کارمندان زن آنها را به سطوح آورده که گلایه بجای آنان را در قالب نامه وارده می خواییم:

سلام و عرض ادب خدمت همه بزرگواران .


جناب اقای…

.متاسفانه شما و اطرافیان شما ظاهرا دوست ندارید که برخی از واقعیت های پنهان موسسه برملا شود . و به عمد راه غلط را به برخی از بازنشستگان نشان داده اید و از بازنشستگان به نفع خودتان استفاده می کنید . این شما و هیئت مدیره کانون منحله هستید که به غلط به عنوان نماینده بازنشستگان در ان جایگاه نشسته اید .

اگر سواد خواندن دارید لطف بفرمایید متن دفاعیه را که حتما در اختیار شما هست بخوانید و سپس همکسوتان خودتان را متهم کنید. ظاهرا انجناب خبر ندارید که جناب اقای…… مدیریت محترم بانک سپه در اصفهان تشریف دارند و قرار بود که در انجا با ایشان رایزنی شود تا بلکه مشکل شکایت ما از موسسه با دخالت بزرگان بانک حل و فصل شود . ولی ایشان ابراز داشته اند که بنده نمی توانم به مشکلات بین شما و کانون و موسسه دخالت کنم .

یعنی به صراحت از ورود به پروسه شکایت امتناع کرده اند . پس بر چه اساسی شما به جناب دکتر ….. نامه زدید؟ ایا قرار است ایشان را هم از طریق عوامل خودتان فریب بدهید ؟ ایا فکر کرده اید با نامه زدن ( انهم بر خلاف واقعیت و مستندات) به مدیر و دیوان عدالت میتوانید از زیر بار مسئولیت فرار کنید .

چه کسانی در پشت صحنه با شما یکی شده اند که قصد دارید به نفع موسسه قلم بزنید و وامهای جعاله و حق معیشت را به شکایت بازنشستگان گره بزنید؟ اطمینان داشته باشید اگر احدی به هر نحوی بخواهد بدون مدرک و سند وامهای بازنشستگان و حتی معیشت را قطع کند و بخواهد از تفرقه بین بازنشستگان به نفع خودشان استفاده کنند

.با سیل عظیم پیشکسوتان بانک سپه در جلوی نگین روبرو خواهند شد . این یک اخطار نیست ..هشدار است و ان شاء الله در جهت رسیدگی هر چه سریعتر به تخلفات کانون منحله در وزارت کشور به اتفاق تیم رسیدگی به شکایت به همراه هزاران امضایی که در اختیار بنده است حاضر خواهیم شد .
به امید موفقیت و اگاهی همه بازنشستگان معزز
ابر گروه پیشکسوتان اگاه سپه ( پاس )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + هشت =