logo_bassam

مدیر کل امور بانوان و  خانواده  استانداری قم خبرداد :

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری قم گفت : در جشن «دختران سر زمین من» که به مناسبت میلاد  حضرت زینب علیها السلام در ورزشگاه  شهید حیدریان در 9 آذر ماه برگزار شد بیش از پنج هزار دختر انقلابی قم حضور داشتند.

به  گزارش بسام نیوز  زینب عبدالهی در گفتگوبا خبرنگارما تصریح کرد: با توجه با وقایع اخیر و تلاش دشمن برای متشنج کردن جامعه و تلاشش برای  حذف حجاب و عفاف از جامعه ما این جشن بر پا شد تا دختران ما با دیگر روحیه بگیرند واز بانوی صبر و مقاومت زینب کبری الگو بگیرند.

وی گفت: این جشن با برنامه‌های مختلف فرهنگی  همراه بود از جمله برپایی غرفه های فرهنگی، حضور حاج حسین یکتا از راویان مطرح دفاع مقدس به عنوان سخنران، مولودی‌خوانی محمدحسین حدادیان مداح برجسته کشوری و اجرای نمایش طنز،سرود و همخوانی،  حرکات ورزشی دختران نونهال، برگزاری مسابقه، از برنامه‌های درنظر گرفته شده برای این جشن دخترانه بود.

وی با بیان اینکه برای افزایش نشاط اجتماعی نمونه این جشن برای سالروز میلاد فاطمه زهراعلیها السلام با حضور مادران ودختران برگزار خواهد شد افزود: به لطف خدا سعی داریم برگزاری اینگونه جشن ها استمرار داشته باشد.

مدیرکل امور بانوان قم بیان کرد: برپایی این جشن با حضور موسسات متعددی برگزار شد وسعی ما براین بود اسامی موسسات مطرح نباشد بلکه با همراهی هم یک برنامه خوب برای دخترانمان اجرا کنیم دخترانی که طی این دو ماه در هجمه سنگین دشمنان قرار گرفته بودند تا آنها را به یاس و ناامیدی بکشانند.

عکس: زهراسادات صحفی


ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *