logo_bassam

در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی بیش از دو هزار و ١٠٠ نفر به پایگاه درمان صلواتی سیدالشهدا قم مراجعه و خدمات دریافت کردند.


به گزارش بسام نیوز محمد خامه یار رئیس هیات مدیره این پایگاه گفت: طی دو روز بیش از شصت پزشک عمومی، متخصص، فوق تخصص و پیراپزشک به صورت رایگان به ویزیت بیماران پرداختند.
وی گفت: در بیست و سومین سال برگزاری پایگاه، آمادگی و پیش بینی مراجعه پنج هزار بیمار را داشتیم که خوشبختانه به این تعداد نرسید و آرزوی ما سلامتی شهروندان است اما اگر یک بیمار هم مراجعه کند این پایگاه را برپا میکنیم.
خامه یار اضافه کرد: این پایگاه در طول سال نیز آماده کمک مالی به بیماران نیازمند و تامین ویلچر، سمعک، تخت بیمارستانی، کپسول اکسیژن و… می باشد.

همچنین دکتر سید محمد حسن طاهایی مدیر پایگاه درمان صلواتی سیدالشهدا قم با اشاره به اینکه پزشکان متخصص در زمینه های اورولوژی، گوش و حلق و بینی، اطفال، زنان، چشم، فوق تخصص گوارش، اعصاب و روان، جراح قلب، مغز و اعصاب، ریه، مامایی، عمومی و مشاوره در طول این دو روز به مراجعان خدمات درمانی ارائه کردند، گفت: در صورت نیاز به معاینه بیشتر و ادامه درمان، این کار پس از تاسوعا و عاشورا در مطب پزشکان به شکل رایگان انجام می شود. خدمات تشخیصی، دارو و… نیز با ارائه معرفی نامه از پایگاه با پنج درصد تخفیف تا کاملا رایگان با همکاری هلال احمر و در مراکز مربوطه انجام می شود.


دکتر طاهایی از همکاری و مشارکت پزشکان، دانشگاه علوم پزشکی قم، موسسه خیریه شفاگستر کوثر، داروخانه ١٩ دی، دبیرستان دین و دانش و کلینیک دندانپزشکی سینا در برپایی این پایگاه تجلیل و قدردانی کرد.

حجت الاسلام ذالنوری در بازدید سرزده خود ازاین پایگاه ضمن قدردانی از برپاکنندگان این پایگاه گفت : برپایی این درمانگاه صلواتی در روز های تاسوعاو عاشورای حسینی باعث شده است که بار بزرگی را از دوش جامعه پزشکی قم برداشته اند.

گفتنی است 23سال متوالی است که این درمانگاه صلواتی در روزهای تعطیل تاسوعاو عاشورای حسینی در خدمت مردم قم استثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + یازده =