logo_bassam

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم با تأکید بر اینکه باید از ظرفیت‌های همه در زمینه اقدامات در راستای شهدا استفاده شود، گفت: حرکت‌های جزیره‌ای در این مسیر آفت است و تمام کمیته‌ها باید برای یک هدف در کنار یکدیگر فعالیت کنند.

به گزارش بسام نیوز،احمد حاجی‌زاده در جلسه کنگره شهدای استان قم که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه باید جوانان و نوجوانان در سطح شهر با شهدا ارتباط برقرار کنند، اظهار کرد: نگرانی ما بر این بوده که علی‌رغم تمام زحماتی که انجام‌شده است، هنوز جوانان با نام و سیره شهدا درگیر نشده باشند.

وی با بیان اینکه باید نتیجه فعالیت‌های انجام‌شده را در خیابان و تأثیر آن بر جوانان را ببینیم، مطرح کرد: مقام معظم رهبری می‌فرمایند باید کنگره‌ها صدای شهید را باز و بلند کنند؛ یعنی تمام مردم باید از شهدا بهره‌مند شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم با اشاره به اینکه طبق بیان مقام معظم رهبری، شهدا تولید نشاط می‌کنند، عنوان کرد: متأسفانه امروز شاهد این‌گونه نشاط اجتماعی در جامعه نیستیم.

وی با تأکید بر اینکه باید از ظرفیت‌های همه در این زمینه استفاده شود، خاطرنشان کرد: حرکت‌های جزیره‌ای در این مسیر آفت است و تمام کمیته‌ها باید برای یک هدف در کنار یکدیگر فعالیت کنند.

حاجی‌زاده با اشاره به اینکه فعالیت در عرصه شهدا توسط آموزش و پرورش اهمیت بسیار زیادی دارد، تصریح کرد: دبیرخانه کنگره باید نسبت به گزارشات و اقدامات حساس باشد و بازرسی لازم از اقدامات را انجام دهد.ثبت دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − شش =