logo_bassam

مسئول کارگروه های مشورتی و نظارتی دکتر امیر آبادی فراهانی گفت: این کارگروههای مردمی متشکل از کارشناسان نخبگان و فعالان اجتماعی، متعلق به همه استان است و بازوی مدیران قم محسوب می شوند

به گزارش بسام نیوزحمید اورعی در جلسه کارگروه انرژی با اشاره به اینکه این جمع نخبگانی تا سطح کشوری نظراتش را ارائه می دهد گفت: کارگروه های موجود می توانند با ارائه خدمات مشاوره ای و نظارتی در کنار مدیران استان قرار گرفته و به مردم خدمت کنند.

وی با اشاره به جایگاه ممتاز کارگروه ها در بهبود شرایط تصریح کرد : در حال حاضر دولت، مجلس، نیروهای انقلابی و مدیران همه با هم همسو و همراه هستند بنابراین با همگرایی ایجاد شده باید کارگروه ها تعامل خوبی با مدیران داشته و برای خدمت رسانی هرچه بهتر تلاش کنند.

اورعی تصریح کرد: طی 5سال گذشته کارگروه ها نشان دادند که می شود با عملکرد جهادی بسیاری از مشکلات و مسائل را از پیش رو برداشت.

وی گفت: اطلاق عنوان دفتر کارگروه های امیر آبادی برای مکاتبات اداری و استفاده از ظرفیت قانونگذاری و نظارت بر اجرای صحیح قوانین است و این نظارت مردمی هم بر شخص نماینده و هم بر مدیران استان است وگرنه این کارگروه آمادگی دارد تا به همه مدیران خدمات مشورتی و نظارتی ارائه دهد واکنون این هنر مدیران استان است که تا چه اندازه بتوانند از این ظرفیت مردمی استفاده کنند.

وی تاکید کرد: جایگاه کارگروه ها مستقل از جایگاه نماینده و دفاتر ایشان است و این ساختار الان تبدیل به یک الگویی کارآمد و توانمند شده است هر چند اشکالات و ایراداتی هم دارد که می بایست برطرف شود.

حمیداورعی در ارزیابی عملکرد کارگروه انرژی گفت این کارگروه در عین حالی که نوپا است ولی بسیار خوب و توانمند عمل کرده و بزودی مسئولین چند کارگروه که ضعیف هستند پالایش شده و افراد توانمندجایگزین خواهند شد.

وی با اشاره به مصوبات سفر رئیس جمهور به قم و تلاشهای شبانه‌روزی استاندار و نمایندگان مجلس و مدیران استان تاکید کرد: قم در حوزه جذب اعتبارات و مصوبات آب و برق مخصوصا برق فرابار و فاضلاب و پساب ناموفق بود فلذا خواستار تلاش برای جبران آن شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − هفت =